Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Operační systém, čeština

Telefon je dodáván s oficiálním nahraným SW od výrobce. Pokud si přejete nahrát do telefonu češtinu námi, uveďte prosím tuto možnost do objednávky. Pokud toto zvládnete sami, stáhněte si laskavě aktuální verzi SW ze stránek komunity MIUI CZ (www.miui.cz).

Barva

Telefony jsou standardně dodávány v bílé nebo černé barvě. Pokud se Vám líbí jiná barva, je toto možno řešit výměnným silikonovým krytem v široké skále barev. Prohlédněte si nabídku krytů v sekci Příslušenství & doplňky.

Záruční doba

Standardně telefon prodáváme se záruční dobou 24 měsíců od data prodeje. O tomto nediskutujeme.

Doprava  

Telefony držíme na skladě v ČR. Nicméně, vzhledem k zájmu, který o tyto přístroje je na našem trhu, se může stát, že je budeme muset objednat od dodavatele v zahraničí. V takovém případě si vyhrazujeme právo protáhnout termín dodání na 7 – 12 pracovních dnů. Cena přepravy je vždy uvedena na konci objednávky. Samozřejmě, nabízíme i možnost osobního odběru po dohodě.

Osobní předání  

V Praze jsme schopni telefon předat i osobně. Pokud je pro Vás tato varianta přijatelná, neváhejte nás kontaktovat na email info@cinskymobi.cz a dohodneme podrobnosti.